Promosyon Lazer Markalama

img

Günümüz ticaretinde bir adım önde olmak, müşterilerinizin akıllarında daha fazla kalabilmek, her zaman sizleri hatırlamalrı için işimizde olmazsa olmaz olak reklam ve promosyon bütçeleri oluşturmamız gerekmektedir.

Reklam ve promosyon işiniz iyi olduğunda yada kötü olduğunda yapılacak yada akla gelecek bir durum değildir. Reklam ve promosyon bir firmanın en önemli işletme kalemleri içerisinde yer almaktadır.
Nice büyük firmaların (Mercedes, Coca-cola, Bmw) reklamlama ihtiyaçları olmamalarına rağmen sürekli akılda kalma adına yıllık reklam bütçeleri arasında en büyük payı reklam ve promosyon almaktadır.

Admin Lazer Markalama kurumsal bir yapı içerisinde profesyonel ve deneyimli ekibi ile promosyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
Promosyon Lazer Markalama ile promosyon ürünlerinizi daha hızlı, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Promosyon Lazer Markalama ile firmanızın değerine bizimle değer katabilirsiniz.

Promosyon lazer markalamada fiyatlandırma, ürünün özelliği, cinsi, lazer markalama yapılacak yazının, logonun, ve resimin büyüklüğü ile lazer markalamanın derin yada yüzelsel yapılması göz önüne alınarak promosyon lazer markalama ücreti hesaplanır.